VIDEO — 9 listopada, 2020 at 11:03 am

Gdzie można znaleźć “Dobrego lekarza”?

Internet to wprost niewyczerpalne źródło rozrywki dla całej rodziny. Warto jednak korzystać jedynie z legalnych źródeł, ponieważ tylko takie nie naruszają praw autorskich dzieł i ich twórców. Najlepszym pomysłem będzie korzystanie z legalnych telewizji internetowych.

“The Good Doctor” w legalnej telewizji internetowej

Głównym bohaterem serialu „The Good Doctor” jest Shaun Murphy. W jego postać wciela się znany z ekranów kinowych Fredddie Highmore. Od najmłodszych lat grał on główne postaci znanych filmów dla dzieci, między innymi: „Charlie i fabryka czekolady” oraz „Artur i Minionki”. Nieco starsi widzowie na pewno kojarzą go produkcji „Marzyciel”.

Murphy’iego poznajemy, gdy ten staje się częścią zespołu chirurgów prestiżowego amerykańskiego szpitala. Tego młodego lekarza cechuje niezwykła inteligencja i umiejętności. Mocno wyróżnia się on spośród swoich kolegów za sprawą nie tylko genialnego umysłu, ale również przypadłości, na którą cierpi – spektrum autyzmu i zespołu sawanta.

Choroby sprawiają, że mężczyźnie niezwykle trudno jest odnaleźć się w nowym otoczeniu. Musi on pracować ciężej niż kiedykolwiek w życiu, aby udowodnić swoim współpracownikom oraz przełożonym, że może być doskonałym lekarzem. Codziennie walczy ze swoimi słabościami oraz brakiem akceptacji i zrozumienia ze strony otoczenia z pracy.

Czy warto oglądać serial “The Good Doctor”?

„The Good Dotor” to niezwykła produkcja o walce ze swoimi słabościami i marginalizowaniem społecznym. Można ją śledzić na kanale AXN. Znajdziemy go na platformie Ipla.pl.

IPLA jest legalnym serwisem internetowym, który w swoich zbiorach posiada ogromne ilości produkcji filmowych dla osób w każdym wieku i o różnorodnych upodobaniach. Oprócz tego obejrzymy tam transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych, politycznych i kulturalnych oraz programy telewizyjne.

Dostęp do większości zasobów jest bezpłatny. Kolejne produkcje obejrzymy poprzez wykupienie jednorazowego dostępu lub jednego z licznych pakietów filmowych. Pakiety zostały spersonalizowane pod kątem różnorodnych profili klientów serwisu. Każdy z nich można za darmo testować przez okres dwóch tygodni.

IPLĘ można obejrzeć w tradycyjnych przeglądarkach internetowych, na telewizorach z funkcją Smart TV, tabletach oraz telefonach. Potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu. Dla wygody swoich użytkowników, którzy lubią korzystać z urządzeń mobilnych, twórcy platformy przygotowali aplikację mobilną, co znacznie ułatwia korzystanie z serwisu poza domem.

„The Good Doctor” to serial dla ludzi lubiących produkcje o szpitalnym życiu, ale nie tylko. Przypadnie ona do gustu wielbicielom dramatów i prawdziwym kinomaniakom. Zapewniamy, że po obejrzeniu jednego odcinka nie będziesz chciał przestać!