VIDEO — 9 lipca, 2021 at 5:34 pm

Kanał Polsat Sport bez abonamentu

W Polsce nie brakuje entuzjastów sportu zwłaszcza, jeśli mamy na myśli sport stojący na najwyższym poziomie. Nie oznacza to jednak wcale, że każda osoba wysoko ceniąca sobie transmisje sportowe z najważniejszych imprez, chce wiązać się z dostawcą sygnału telewizyjnego na długie miesiące. Jednym z najpopularniejszych kanałów dających nam dostęp do sportu na najwyższym poziomie jest Polsat Sport. Nie zaskakuje zatem często powtarzające się pytanie o to, czy można śledzić kolejne transmisje nie chcąc płacić abonamentu?

Triathlon photo

Jak oglądać Polsat Sport?

Osoby, które chcą oglądać kanał Polsat Sport bez abonamentu bardzo często podkreślają, że interesują je tylko legalne rozwiązania. Trudno się im dziwić. Dziś coraz większy nacisk kładzie się na bezpieczeństwo tych urządzeń, które są połączone do Internetu i nikt nie ma zamiaru narażać się na ryzyko utraty danych albo kradzieży tożsamości. Jeśli więc szukamy odpowiedzi na pytanie o Polsat Sport bez abonamentu, musimy podkreślić, że może być ona jedynie częściowo twierdząca. Kanału tego nie da się oglądać nie wykupując abonamentu, nie oznacza to jednak, że każdy, kogo interesują transmisje spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz siatkarskiej Ligi Narodów, musi wiązać się umową trwającą co najmniej kilkanaście miesięcy.

Jeśli zależy nam na dostępie do Polsatu Sport, a jednocześnie wcale nie jesteśmy pewni tego, że za rok o tej porze jego ramówka będzie dla nas tak samo interesująca, w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z tym, co ma nam do zaoferowania platforma Polsat Box Go (IPLA). Bazuje ona na opłatach za korzystanie z usług dostarczanych do klientów, nie wprowadza jednak wielomiesięcznych umów abonamentowych. Co więcej, korzystając z platformy można skorzystać z okresu próbnego, który okazuje się strzałem w dziesiątkę wtedy, gdy wcale nie jesteśmy pewni, czy transmisje sportowe przypadną nam do gustu.

Co ciekawego znajdziemy w ramówce Polsatu Sport?

Na stronie polastpsort.pl dominują informacje dotyczące piłki nożnej. To najpopularniejszy sport na świecie, w którym zawsze dzieje się wiele, nic więc dziwnego, że sam Polsat Sport również stara się, aby transmisji ze spotkań piłkarskich było w jego ramówce jak najwięcej. Na szczególną uwagę zasługują w tym kontekście rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA. Na antenie Polsatu Sport można śledzić nie tylko najważniejsze mecze, ale również komentarze ekspertów oraz opinie samych zawodników.

Nie oznacza to, oczywiście, że piłka nożna to jedyny sport, jakiemu poświęca się uwagę na stronie polsatsport.pl i na omawianym tu kanale sportowym. Polsat Sport transmituje również mecze siatkówki i koszykówki, Ligę Mistrzów w hokeju na lodzie, najważniejsze mitingi lekkoatletyczne oraz puchar świata w biathlonie. Lista dyscyplin sportowych znajdujących się w centrum zainteresowania tej stacji telewizyjnej jest zresztą zdecydowanie dłuższa.