Recenzje, RTV, Technologia — 24 sierpnia, 2019 at 7:31 pm

Najbogatszy wariant z Iphone 8

Iphone 8 plus to najbogatszy i największy wariant z modelu Iphone 8. Wyróżnia się ekranem o przekątnych 5,5 cala oraz  jakoscia Full HD. Urządzenie zostało wyposażone w podwójny aparat z teleobiektywem, który idealnie sprawdzi się podczas zdjęć portretowych, funkcji przybliżania oraz przy nakładaniu efektu rozmycia.

Design

Iphone 8 plus jeśli chodzi o design uchodzi za archaiczny telefon, który ma po tyle samo zwolenników jak i przeciwników. Opisywany smartfon niezbyt dobrze ma zagospodarowany obszar nad całym ekranem. Jego nie korzystną strona są ramki, które występują po obu stronach telefonu. Z kolei sam tyłu przedstawia się w bardzo elegancki sposób. Został on wyposażony w wytrzymałem szkło, które nie pozastawia odcisków oraz nie zbiera się na nim zabrudzenie. Smartfon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych Gold, Silver oraz Space Gray.

Specyfikacja techniczna

Iphone 8 został wyposażony w ładowanie indukcyjne co przypadło do gustu osobą, które lubią funkcjonalne rozwiązania. Telefon ten posiada świetne głośnik, które dobrze wydobywają dźwięk. Znakomicie sprawdzą się podczas oglądania seriali czy też filmów, oraz przy słuchaniu muzyki. Iphone 8 jest oparty na systemie operacyjnym iOS 11, który nie do końca się sprawdził i był swojego czasu zawodny.

Dzięki 5,5 calowemu ekranowi Iphone może obsługiwać technologię True Tone, który niweluje zimne, nieprzyjazne i sztuczne dla człowieka kolory. Technologia sama w sobie wydaje znacznie cieplejsze kolory, które mogą spodobać się każdemu użytkownikowi.