VIDEO — 22 sierpnia, 2021 at 4:53 pm

PolsatboxGo pakiety serwisu

Pojawienie się PolsatBoxGo w ofercie grupy Polsatu oznacza prawdziwą rewolucję dla wielbicieli telewizji oraz kino maniaków.

Pakiety w serwisie Polsatu

Oferta zastępującej Iple aplikacji została podzielona na wygodne pakiety, które pozwalają dobrać pewną pulę kanałów telewizji i dostęp do bibliotek VOD w zależności od naszych potrzeb i w jednocześnie stosunkowo niskiej cenie. O ile bowiem w przypadku telewizji kablowej, zmuszeni jesteśmy do wykupienia dużych pakietów kanałów za minimum 60-70 złotych, to tutaj pakiety są połączone tematycznie, a cena pojedynczego, nie przekracza 50 złotych. I tak do naszej dyspozycji jest:

  • Polsat Box Go Premium – 40 zł miesięcznie zawiera pełną bibliotekę VOD oraz 100 kanałów TV.
  • Polsat Box Go Sport to tylko 50 zł miesięcznie za wszystkie najpopularniejsze sportowe kanały TV.
  • Polsat Box Go HBO za 25 zł zyskujemy dostęp do wszystkich filmów i seriali HBO oraz 9 kanałów TV (HBO, Cinemax i AXN).
  • Polsat Box Go Polonia to koszt 45 zł miesięcznie i dostęp do 10 kanałów TV oraz olbrzymiej biblioteki Polsatu.
  • Polsat Box Go Fortuna 1 Liga kosztuje 30 zł, ale dzięki temu pakietowi obejrzysz wszystkie mecze I ligi Polskiej w sezonie.

VOD, Telewizja internetowa – jak to działa?

PolastBoxGo działa na zasadach VOD oraz telewizji internetowej. To skrót od wideo na żądanie — system dystrybucji mediów, w którym filmy są udostępniane online przez cały czas. Każdy użytkownik serwisu, jeśli ma połączenie z Internetem i dostęp do treści, może po prostu nacisnąć przycisk odtwarzania i przeglądać zawartość na żądanie.

Innymi słowy, VOD oznacza, że każdy może uzyskać dostęp do treści zawsze i wszędzie. W przeciwieństwie do przestarzałej metody korzystania z fizycznego DVD lub odtwarzacza zawartość multimedialna może być szybko i łatwo dostarczana przez Internet bez żadnych ograniczeń czasowych, lub harmonogramu. Platformy strumieniowe VOD przechowują wideo w bibliotece PolsatBoxGo, aby użytkownicy mieli do nich dostęp w dowolnym momencie. Przesyłanie strumieniowe VOD ułatwia również widzom oglądanie filmów w dowolnym momencie, wstrzymywanie i powrót w dowolnym momencie.

Z kolei telewizja internetowa, jaką oferuje Polsat Box Go, z sukcesem zastępuję telewizję kablową. Treści telewizyjne możesz oglądać na żywo, ale też nagrywać i odtwarzać w dowolnym momencie. Samodzielnie dobierasz kanały, które chcesz oglądać i możesz po miesiącu zrezygnować z wybranego pakietu i zdecydować się na inne kanały. Bez długoterminowych umów i konsekwencji prawnych czy finansowych.